Новорічні подарунки 2014

Як новорічний подарунок компанія «ChocoLady» пропонує подарунки з шоколаду. Ми використовуємо лише якісну та свіжу продукцію. Оригінально оформлені вироби із шоколаду дозволяють насолодитися не тільки чудовим смаком шоколаду, але й своєю ексклюзивністю та неповторністю.

У нашому інтернет-магазині шоколадних подарунків ChocoLady можна купити незвичайні подарунки, ексклюзивні подарунки! В основному, пропоновані позиції Ви не знайдете більше ніде, оскільки наші дизайнери створюють шоколадні подарунки спеціально для інтернет-магазину ChocoLady. І якщо Ви десь побачили щось схоже, то це вкотре свідчить про наш професіоналізм! Завжди копіюється лише цікаве, незвичайне та ексклюзивне. Купуючи новорічні подарунки 2014 року, ми розраховуємо на покупця з гарним смаком, який оцінить дорогу ручну роботу, якісний шоколад та злагоджену роботу нашої команди!

Новий 2014 буде роком коня, і ми пропонуємо Вам вироби з шоколаду приурочені до року коня. Фігури із шоколаду – це «Шоколадна підкова» з елементами грошових знаків, шоколадна фігурка коня. Шоколадні цукерки в красиво оформлених упаковках із зображенням елементів новорічного дизайну – новорічних кульок, цифр 2014 року, ялинок, ілюстрацій коня. Новорічна упаковка, новорічні санки та новорічні кошики з різьбленими кіньми, та багато іншого.

Новорічна колекція 2014 року включає корпоративні новорічні подарунки та індивідуальні новорічні подарунки.

Корпоративні подарунки з шоколаду, представлені в нашому інтернет-магазині «ChocoLady», пропонуються з нанесенням логотипу клієнта – коробка цукерок, мішечок з логотипом, свічка з логотипом, шоколад з логотипом, шоколад з фото, шоколадні фотопазли. Друк на стрічці красиво доповнює корпоративний шоколад. Новорічні корпоративні подарунки розробляють під клієнта, тобто. Ви вибираєте новорічний корпоративний подарунок з каталогу, що сподобався, і наш дизайнер адаптує під Вас дизайн шоколадного подарунка – новорічна упаковка буде у ваших корпоративних кольорах з корпоративною символікою. Іноді нас просять, не змінюючи форму подарунка, змінити дизайн новорічної упаковки, тобто. Ви надсилаєте готовий макет і наш дизайнер готує макет під друк. Зазвичай це корпоративні міні шоколадки або упаковка для шоколадних цукерок.

Індивідуальні новорічні подарунки можна замовити в єдиному екземплярі, на подарунок також можна нанести індивідуальний текст або привітання для обдаровуваного.

Купити шоколадні подарунки до нового року/ в інтернет-магазині ChocoLady дуже легко і просто.