Політика безпеки

Адміністрація сайту (далі Сайт) з повагою належить до прав відвідувачів Сайту. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого сайту.

Відвідуючи Сайт, Ви повністю погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності.

Основні положення нашої політики конфіденційності формулюються так:

     Ми не надаємо Вашу персональну інформацію третім особам.
     Ми не надаємо Вашу контактну інформацію без Вашої згоди.
     Ви самостійно визначаєте обсяг персональної інформації, що розкривається.

Збірна інформація

Ми збираємо таку інформацію:

Технічна інформація, що автоматично збирається програмним забезпеченням Сайту під час його відвідин.

Персональна інформація, що надається Вами під час заповнення форм зворотного зв'язку.

Технічна інформація

Під час відвідування Вами Сайту адміністрації Сайту автоматично стає доступною інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера (server logs). Сюди включається IP-адреса Вашого комп'ютера (або проксі-сервера, якщо він використовується для виходу в Інтернет), ім'я Інтернет-провайдера, ім'я домену, тип браузера та операційної системи, інформація про сайт, з якого Ви здійснили перехід на Сайт, сторінках Сайту , які Ви відвідуєте, дату та час цих відвідувань, файли, які Ви завантажуєте. Ця інформація аналізується нами в агрегованому (знеособленому) вигляді для аналізу відвідуваності Сайту, та використовується при розробці пропозицій щодо його покращення та розвитку. Зв'язок між Вашою IP-адресою та Вашою персональною інформацією ніколи не розкривається третім особам, за винятком тих випадків, коли це вимагає законодавство.

Технічну інформацію про відвідування Сайту (знеособлену) також збирають встановлені на сайті лічильники статистики.

Використання отриманої інформації

Інформація, що надається Вами під час заповнення форм зворотного зв'язку, а також технічна інформація використовується виключно для покращення роботи сайту. Вся контактна інформація, яку Ви надаєте, розкривається тільки з Вашого дозволу. Адреси електронної пошти ніколи не публікуються на Сайті та використовуються нами лише для зв'язку з Вами. Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам.

Захист даних

Адміністрація Сайту здійснює захист інформації, наданої користувачами, та використовує її лише відповідно до прийнятої Політики конфіденційності. На Сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати, спотворення та несанкціонованого поширення. Безпека реалізується програмними засобами мережного захисту, процедурами перевірки доступу, застосуванням криптографічних засобів захисту інформації, дотриманням політики конфіденційності.

Заключні положення

Жодна з заяв, що містяться тут, не означають укладення договору або угоди між Власником Сайту та Користувачем, що надає персональну інформацію. Політика конфіденційності лише інформує Вас про підходи Сайту до роботи з персональними даними.


Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цієї політики конфіденційності у будь-який час без попереднього повідомлення.