• Сучасний чоловік

Представляємо набір "Сучасний чоловік" - ідеальний набір для сучасних героїв з гумором!

До складу цього набору входить шоколадний портфель - адже кожен успішний чоловік потребує стильного аксесуара для своїх ділових зустрічей та переговорів. Тепер він може не лише тримати в руках справжній портфель, а й насолоджуватися його солодким шоколадним смаком.

А що може бути сучаснішим, ніж біткоїн? У цьому наборі ви знайдете шоколадний біткоін - символ цифрової ери та нових технологій. Дозвольте вашому чоловікові насолодитися смаком фінансових успіхів та солодкої криптовалюти.

І не забудемо про справжній атрибут сучасного героя – шоколадний пістолет. Адже кожен справжній чоловік має бути готовим до пригод та захисту! Нехай він насолоджується цією шоколадною зброєю, наповнюючи свої дні гумором та солодкими моментами.

І нарешті, шоколадне колесо – символ свободи та пригод на дорогах. Нехай ваш чоловік разом із цим шоколадним колесом прокладає шлях до нових пригод та солодких вражень.

Набір "Сучасний чоловік" - це ідеальний спосіб подарувати посмішку та трохи солодкого гумору своєму особливому чоловікові. Дозвольте йому насолодитися цими шоколадними символами сучасності та додати трохи солодощів у його життя.

Розмір набору 18*18 см.
Вага: 245 г.

 
 

 

 

Сучасний чоловік

  • Артикул: 2526
  • 385 грн.


Доступні варіанти