Упаковка подарунка має бути яскравою та красивою

Червоний. Цей колір уособлює кохання. Але він не підходить для упаковки великого подарунка. Велика кількість червоного кольору дратуватиме. Червоний колір буде добре поєднуватися із сірим, срібним, золотим, білим та рожевим кольорами. При упаковці подарунка ви можете використовувати аксесуари різних відтінків червоного кольору.

Білий. Цей колір поєднується з багатьма кольорами. Не використовуйте білий колір як основний. Упаковка виглядатиме холодно. Білі банти, стрічки можуть бути доповненням до оформлення подарунків будь-якого кольору.

Зелений. Нейтральний колір або колір надії. Темний насичений колір упаковки виглядає ефектно і досить дорого. Ніжні відтінки зеленого кольору можуть добре поєднуватися із золотою, білою, охровою гамою. Світло-зелений колір, чудово поєднується із сірим та коричневим квітами.

Фіолетовий. Це фантастично та загадковий колір. Фіолетовий колір красиво виглядає із золотистим, сірим та білим квітами.

Золотий та срібний кольори. Ці кольори можна використовувати і як основний колір, і як елементи прикраси (банти, стрічки).
Помаранчевий. Помаранчевий колір може сильно дратувати Перенасиченість - це несмак. Будьте обережні з помаранчевим кольором. Він непогано поєднується з фіолетовим, коричневим, білим, золотистим та зеленим кольорами.

Рожевий. Чудово буде виглядати подарунок, запакований у рожевий папір. Її можна прикрасити аксесуарами із сірого, зеленого, білого. І, звичайно, використовуйте аксесуари срібного чи золотого кольору.

Синій. Розрізняють кілька відтінків синього кольору. Цей колір добре поєднується із золотим або срібним, білим та блакитним.

Для пакування новорічного подарунка можна використовувати кілька кольорів. Головне, що вони мають поєднуватись один з одним. Наприклад: золото, зелень, коричневий колір.
Якщо ви не впевнені, що вибраний вами колір поєднується з іншим кольором, подумайте, чи є таке поєднання в природі.

Кольори можна розділити на «жіночі», «чоловічі» та нейтральні. Не треба подарунок для чоловіка загортати у ніжно-рожевий папір. Для упаковки подарунка для жінки не слід використовувати упаковку темно-синього або коричневого кольору.