Все про шоколад – повелителя солодощів

Шоколадні подарунки - найбільш ласощі, що купуються на світі. Його дарують закоханим, пригощають дітей, скелелази беруть його з собою в гори (через високу поживність), на Новий рік та у звичайні дні люди їдять шоколадні цукерки, п'ють какао-напої тощо.
Цікаво, коли з'явилося це диво? Звернемося до історії, щоб дізнатися. Вважається, що вперше зерна какао почали вживати індіанці майя. Вони робили напій із шоколаду, до якого додавали перець та ваніль. Також, ще до прибуття Колумба, насіння какао використовувалося замість грошей. Уся територія володіння Ацтеків засідалася цими зернами, та був стягувалися податки з населення вирощеними какао-зернами.
І лише у XVII столітті какао завезли мандрівники до Європи. Відразу ставши великим дефіцитом – напоєм із шоколаду вельмож або у вигляді перших шоколадних цукерок. Потім поступово починається поширення шоколаду у світі. А сучасні шоколадні цукерки вперше виготовили вже за часів промислової революції. Деякі рецепти використовуються досі.
Тепер ми знаємо, що крім чудового смаку та аромату, шоколад є ще вкрай корисним продуктом: прискорює діяльність мозку, може запобігти появі раку, регулює діяльність кишкового тракту, а також містить у собі білок, кальцій, магній, залізо, цинк, вітаміни В1, В2, В3, В12, С та Є.
Смакова гама шоколадних продуктів величезна: чорний шоколад, молочний шоколад і гіркий шоколад, з начинкою з горіхів, насіння та приправ, а також багато інших смаків. Найбільш лікувальний, напевно, це з мінімум домішок – чорний та гіркий шоколад, який знижує ймовірність серцевого нападу. Тому, даруючи своїм близьким шоколадні цукерки, ми показуємо свою любов та турботу. Шоколадні подарунки можна дарувати і без приводу – рідні та друзі вас оцінять.
Приємного Апетиту та Удачі!