Даруйте ялинці новорічні подарунки!

Усі люблять прикрашати ялинку – здійснюючи цей традиційний ритуал, забезпечується задоволення всіх учасників і дорослих, і дітей. А як перетворюються на знайомі кімнати, в них відчувається Новий рік. Багато хто одягає ялинку так, як це робили в нашому дитинстві, але якщо на кожен Новий рік змінювати стиль прикраси зеленої красуні, тоді щороку буде запам'ятовуватися чимось особливим.

Які новорічні подарунки для Вашої лісової красуні можна зробити:

- подарувати прикраси, тісно пов'язані з Вашими захопленнями (колекціювання марок, ляльок, плюшевих ведмежат або захоплення спортом тощо).
- подарувати іграшки та декор, приурочені до значущої події для Вашої родини - одруження, народження дитини або відвідування екзотичної країни.
- подарувати новорічні подарунки з казки чи мультфільму.

Є ідеї, як зробити Новий рік у певному кольорі, наприклад у червоному та назвати «Цукеркова казка». У цьому випадку новорічні подарунки для ялинки – червоні новорічні кулі, багато цукерок у червоній обгортці, червоні ошатні банти, пряникові чоловічки та печиво та червоні намисто. А на верхівці червоний плюшевий ведмедик чи лялечка у червоному вбранні. Все має бути яскравим та блискучим, оскільки червоний колір символ життя, процвітання, радості та щастя. Кажуть, він навіть може відлякувати сили зла.

Ідея зробити "Ялинку для немовляти" може виникнути, коли Ви в очікуванні найзначнішого подарунка в сім'ї – народження дитини. На ялинці розвісити різні новорічні подарунки пастельних тонів – рожеві або блакитні хлопавки з дитячими малюнками, мініатюрні пінеточки та різні імена, з яких потім можна вибрати одне – найкраще. Новорічні подарунки для Вашої красуні також можуть бути пустушки та пляшечки. На верхівку посадити ангелочка, а кучугурою біля підніжжя буде дитяча ковдра. Фігурки ангелів обіцяють удачу, тому подарувати їх можна не лише ялинці, а й кімнатам, наповнюючи відвідування доброю казковою атмосферою.

Для "Ялинки сніговичка" найкращі новорічні подарунки, безумовно, самі сніговики, сніжки та сніжинки різних форм та розмірів. Але не чисто білі (оскільки білий колір - символізує смуток, чистоту та наївність), а із золотом чи сріблом. У Новий рік не обійтися без звичних прикрас - дощу, намист чи кульок, але тільки в біло-золотій або срібній кольоровій гамі. Золото, як і срібло, символізує славу та багатство.

Новорічні подарунки для Вашої ялинки принесуть щастя та тепло до Вашої оселі, де завжди є місце улюбленому святу під назвою «Новий рік».