Готуємо санки та новорічні подарунки влітку!

Коли на порозі стоїть Новий рік, кожен із нас, хоч раз, подумав – ну чому не можна було купити новорічні подарунки хоча б за місяць до свята? Навіщо мені потрібна ця метушня зараз, коли треба купити ялинку, пошити новорічний костюм, дати звіт і так до нескінченної купи справ?

А якщо Ви ще й відповідальна особа за корпоративні новорічні подарунки, то краще подумати про це якомога раніше. На наш досвід можна судити, що найкращий час розв'язання задачі, з закупівлі корпоративних новорічних подарунків, це кінець літа або початок осені.

Попередньо, вирішуються обов'язкові складові - фінансові можливості, кому призначені новорічні подарунки – колегам, партнерам, клієнтам, новорічні подарунки у кількісному вираженні, приблизну передбачувану вартість одного новорічного подарунка, без корпоративної символіки та звісно ж, якими подарунки мають бути, щоб усі, кому вони призначаються, залишилися задоволені. На вивчення цих складових піде від тижня до місяця.

Далі, надаєте керівництву на розгляд відповідні варіанти і, у разі, якщо все підходить, починаєте вести переговори з виконавцем, у гіршому, новорічні подарунки забирають він додатковий час т.к. продовжується їх пошук за певними параметрами.

Якщо у Вас та Вашого директора виникло бажання купити солодкі новорічні подарунки, незвичайні подарунки, то компанія «ChocoLady» з величезним задоволенням допоможе Вам визначитися з покупкою новорічних подарунків. З нами дуже зручно працювати – переглянувши наш інтернет-каталог, Ви можете вибрати вже готовий варіант подарунка та внести низку додаткових побажань, наприклад, змінити колір на корпоративний, розмістити на подарунку логотип Вашої компанії. Або зробити замовлення, виходячи з потреб Вашої компанії. Нашому менеджеру Ви повідомляєте, що ідеальний новорічний подарунок повинен включати, наприклад, шампанське, набір цукерок з логотипом і корпоративний блокнот. У процесі переговорів уточнюються колір, розмір та форма упаковки, де розміщуватиметься логотип тощо.

Дизайнери «ChocoLady» розробляє індивідуальне впакування під вкладення у подарунок, і менеджер пропонує Вам на затвердження – кошик чи коробку у ваших фірмових кольорах з новорічним декором. Коли попередній макет, склад та вартість новорічних подарунків затверджена керівництвом Вашої компанії, після оплати співробітники «ChocoLady» приступають безпосередньо до виготовлення корпоративної упаковки, на яку може піти від тижня до місяця. За час виготовлення нами Ваших подарунків можна спокійно займатися іншими справами або приготуваннями до святкування Нового року. І на заключному етапі – ближче до Новорічних свят, наш менеджер здає, виконані в повному обсязі корпоративні новорічні подарунки, відповідно до обумовленої дати отримання. Ви відлічуєтеся шефу, що все готове. Акуратно та своєчасно!

Наслідуючи мудру приказку «Готуй сани влітку…», передсвятковий клопіт буде лише приємним, а Новий рік – світлим і радісним святом!