Новорічні подарунки 2024: порадуй близьких дивовижним шоколадом

Новий рік - чудове свято, і, звичайно, в ці різдвяно-новорічні дні хочеться порадувати близьких, друзів, колег і просто знайомих якимось, нехай не дуже дорогим, але дуже приємним сюрпризом. Новорічні подарунки до 2024 року у вигляді шоколадних фігурок, мармеладу, марципану та авторських творів, наборів цукерок з різноманітними начинками і без прийдуть, як не можна до речі.

Подарунки із шоколаду для дітей

Майже всі діти просто люблять солодке, а тому шоколадні подарунки неодмінно стануть для них радісною подією. Безумовно, у кожного хлопчика і у кожного дівчинки є якась своя заповітна мрія про те, що б вони хотіли отримати в подарунок: плащ Супермена, що говорить Барбі, дорогий телефон, маленький-премаленький песик... Але, повірте, шоколадній машинці або зайцю, смачним та майстерно виконаним, діти зрадіють значно більше, ніж новому светру чи шапочці з помпоном.

Солодкий новорічний подарунок для жінок

Жінки перебувають у стані вічної битви за свою фігуру, а тому не часто дозволяють собі поласувати чимось висококалорійним. Але відмовити собі в задоволенні з'їсти кілька, хай навіть із десяток, подарункових цукерок із бельгійського, французького чи німецького шоколаду — це неймовірно складно. Але часом поступатися собі так приємно!

Порадуйте своїх знайомих дам, піднісши їм чудовий новорічний подарунок 2024 у витонченій упаковці, перев'язаній красивою стрічкою. І представниці найкращої половини людства неодмінно залишаться задоволеними.

Сувенірні шоколадні подарунки для чоловіків

Вгадати, що хоче отримати у подарунок чоловік практично неможливо. Крім того, якщо він успішний, він вважає за краще вибирати все сам, а якщо не занадто, то з настороженістю ставиться до будь-яких дарів.

Ваш новорічний шоколадний подарунок до 2024 буде приємний практично будь-якому чоловікові. Фігурки, цукерки ручного виготовлення, вишуканий французький мармелад, композиції з марципану... І все це в гідній упаковці, виконаній у кольорі та стилі, яким віддасть перевагу замовник. Сувенірні кошики та мішечки з новорічними подарунками 2024 року для чоловіків мають великий попит.

Корпоративні шоколадні подарунки

Для будь-якої компанії Новий рік – це трошки не те свято, яке ми звикли бачити у сімейному колі. Він використовується керівництвом для того, щоб заохотити своїх підлеглих і нагадати партнерам, а можливо, і конкурентам про власне існування.

Новорічні подарунки з логотипом — чудова альтернатива трохи набридлим усім чорнильним наборам, щоденникам та алкоголю. Можна замовити набори невеликих шоколадочок, на кожній з яких буде логотип рідної організації. Ну, а щоб справити враження на партнерів, можна зробити заявку на ексклюзивні фігурки із шоколаду, виконані у стилістиці компанії.

Будемо раді створити для вас щось особливе!

Стилісти та кондитери студії «ChocoLady» будуть раді підібрати для вас ідеальний подарунок. Ми запропонуємо вам не тільки різноманітність шоколадних виробів та виготовимо новорічні подарунки з логотипом, але також створимо чудову упаковку з привітаннями чи іншими написами, тисненням та іншим декором. Ви зможете справити враження, вручивши наш ексклюзивний шоколадний подарунок у новорічну чи різдвяну ніч.