Що подарувати на місяць відносин хлопцю?

Перший місяць відносин багато в чому визначає всю подальшу долю будь-якої пари. Напевно, ви вже давно знаєте один одного, але місяць тому в ваших долях трапився переломний момент, ви свідомо обидва назвали себе парою. І навіть не настільки важливо чи є між вами інтимні стосунки, головне що всі друзі знають, що ви разом, і ви завжди і всюди зявляєтеся удвох, поцілунки і обійми стали вашим звичним заняттям, і ви вже не уявляєте, як ви раніше жили один без одного.

Что подарить на месяц отношений парню?

Скоро виповнюється перша у ваших стосунках дата, і вас починає мучити питання про те, що ж все-таки подарувати хлопцеві на місяць стосунків? Рекомендуємо вам відразу ж викинути з голови ідеї дорогих подарунків. Як би ви зараз ні були закохані, але перший місяць це не те свято, на який варто витратити всі свої заощадження, та ще й без упевненості, що ваше підношення припаде до душі обранцеві.


До того ж, дорогий подарунок вже після першого місяця може насторожити хлопця, він ще, чого доброго, вирішить, що у вас в голові зріє підступний план купити його, і ви, замість очікуваної радості, отримаєте гірке розчарування - адже він може заявити, що не вважає це святом.
Тому, на першу спільну дату - тільки милі дрібнички, а ще краще романтичну вечерю при свічках, загальний похід в кіно, на річку, в нічний клуб, і нічого більше!

Подарунки цінні або дорогі серцю?
Звичайно, якщо все це час хлопець зі шкіри ліз, завалюючи вас подарунками, то потрібно постаратися, і теж що-небудь йому подарувати оригінальне, незаяложені і веселе. Хлопці більше, ніж дівчата, люблять прикольні подарунки. Наприклад, можна пошукати або спеціально замовити йому футболку з якою-небудь веселим написом , або купити вам парні футболки, які всім розкажуть про те, що ви разом. Можете подарувати хлопцеві на місяць відносин також недорогий парний кулон - сердечко з двох половинок - одну половинку надягнете ви, а іншу він.

Але такі подарунки можуть здатися йому занадто інтимними, і як би до чогось зобовязують, а далеко не всі хлопці це люблять. Тому, постарайтеся все ж не прогадати з подібним подарунком. Краще будьте уважні, і не пропускайте фрази, які він випадково зронив. Наприклад, про те, що він весь час десь втрачає ключі. Подаруйте брелок, який відгукується на свист. Або у нього в гаражі поки не провели світло, - подаруйте ліхтарик. Або раптом його оштрафували за розмову з вами по мобільному за кермом. Подаруйте Bluetooth-гарнітуру. Але знову ж, в тому випадку, якщо він витрачається на вас, це все-таки не копійчана річ.

З недорогих подарунків завжди можна вибрати щось приємне і миле : музичний диск, авторську листівку, великий ананас з бантом, красиву кухоль з його імям або прикольною картинкою. І обовязково вручити цей маленький презент з посмішкою. Може, хтось і скаже, що це банально, зате такий подарунок не буде зобовязуючим, а заодно і допоможе вам дізнатися, як ваш хлопець ставиться до подарунків взагалі, і до ваших - зокрема.