Що подарувати на мідне весілля?

Семиріччя шлюбного союзу це хоч і не ювілей, але вже досить велика дата. Семирічна річниця говорить нам про те, що союз двох людей дуже міцний, а люблячі один одного чоловік і дружина зберегли один до одного свої найкращі почуття. Якщо говорити про те, що подарувати на мідне весілля, то насамперед потрібно зазначити, що символікою народних традицій у даному випадку є мідь і шерсть. Мідь уособлює міцність сімейного союзу, а шерсть мякість і теплоту сімейного щастя. Давайте зараз подумаємо про те, який подарунок на мідне весілля можна зробити подружжю, щоб він одночасно виявився їм потрібним і корисним і відповідав традиціям.


Мідь як атрибут міцності союзу і шерсть як атрибут мякості подружжя. Давайте постараємося вибрати парі такий подарунок, який одночасно виявиться бажаним і потрібним, але при цьому збереглася і дань традиції.


На що слід орієнтуватися при виборі подарунка
Взагалі мідь є двоїстим металом, так як з одного боку він має багато корисних властивостей, які надають йому величезну цінність, а з іншого, йому ще дуже далеко до таких благородних металів, як золото , срібло і платина. Тому ви можете піднести свій мідний подарунок у вигляді приповідки, з подальшими подарунками з благородних металів. Подарунок на мідне весілля може бути абсолютно будь-яким, ви навіть можете обмежитися грошима в конверті і букетом квітів. Але, найкраще подарувати на мідне весілля такий подарунок, який матиме неминущу цінність. Так як мається на увазі, що подарунки, отримані на мідне, весілля будуть використовуватися сімєю довгі і довгі роки, і тому, вони повинні бути виготовлені тільки з якісних матеріалів. Але, цінність подарунка полягає не тільки в його вартості. Наприклад, якщо ви подаруєте подарунок, який буде зроблений своїми руками, то він принесе набагато більше радості винуватцям торжества, ніж той, який ви купите в магазині. А особливу цінність матиме той подарунок, який буде зроблено дитячими руками.


Памятні та традиційні подарунки на мідне весілля
Відмінний памятний подарунок-сувенір може вийти, якщо ви зробите загальний фотознімок або запишіть святкування на відео. А буде ще краще, якщо ви зможете зафіксувати у вигляді фільму все свято, починаючи з підготовчих моментів і закінчуючи яскравим фіналом. Уявляєте, як весело і цікаво буде подивитися це відео опісля років десять. Але, якщо ви хочете залишитися непоміченим, то можете просто записати на магнітофон або диктофон мови, пісні і тости учасників торжества.

Але, повернемося до традиційних подарункам. Якщо дотримуватися традицію повністю, то потрібно врахувати той момент, що на мідне весілля чоловікові і дружині прийнято обмінюватися мідними кільцями, які зберігаються поряд з обручками, а з часом до них додаються і срібні. Тому, подружжя повинні обовязково подарувати один одному по мідному колечко. Що ж до інших гостей, то цілком доречно буде подарувати подружжю мідні гроші. Звичайно, швидше за все, мідні монети не будуть вашим основним подарунком, але чому б вам не обсипати ними ювілярів, як кажуть на щастя і багатство.


Одним з дуже популярних традиційних подарунків на семиріччя одруження є мідна підкова, вважається, що вона приносить в дім щастя удачу і любов. Тому, ви можете подарувати подружжю це саме щастя у вигляді підкови, яка буде висіти над вхідними дверима їх будинки і притягувати для них тільки хороші моменти.

Буде зовсім не погано, якщо ви подаруєте молодим мідну або латунну посуд, адже вона досить довговічна і практична. А чи знаєте ви, що раніше посуд з міді обовязково була в кожному будинку. А мідний самовар протягом декількох століть вважався головною прикрасою столу. Звичайно, в даний час, навряд чи сімя стане користуватися самоваром за призначенням. Але якщо ви хочете на семиріччя весілля зробити сувенірний подарунок, то мідний самовар це якраз те, що потрібно.

Ще можна подарувати молодій сімейній парі велику мідну кухоль для всієї родини. На такий гуртку мають бути нанесені відповідні позначки. Але, якщо ви не знайдете таку кружку у продажу, то зробити отметочкі зможете самі. Наприклад, на рівні 50-ти мілілітрів зробіть позначку для синочка, на 100 для доньки, на 200 для мами і на 300 для тата. Крім того, на мідній гуртку кожну позначку можна супроводити жартівливій написом, на подобу, пий веселей або воду пити - НЕ розум каламутити.

Поза всякою конкуренцією серед традиційних подарунків на семиріччя одруження знаходиться мідний таз. До речі, цей подарунок не можна віднести до сувенірного, так як він, хоч і відображає символіку свята, але може і в господарстві дуже знадобиться. Адже в мідному тазу дуже практично варити варення, а смак і аромат при цьому виходить набагато більш насиченим, ніж у варення, яке варилося в іншому посуді. Як бачите, мідний таз це відмінний варіант подарунка, він і для господарських справ молодим послужить і стане для них своєрідним символом сімейного достатку, особливо, якщо підносячи його, ви побажаєте подружжю, щоб таз завжди був повним.

Якщо пара, що святкує свій семирічний ювілей, любить активний відпочинок і часто ходить у походи, відпочиваючи на природі, то можете подарувати їм мідний казанок, який вони будуть брати з собою і варити в ньому смачну юшку. А голові родини буде цілком доречно піднести мідну каску, на якій буде красуватися напис Борцю за сімейне щастя. Якщо ви хочете пожартувати, то можете подарувати молодим мідний прутик, а під час дарування, обовязково прокоментуйте, що цей прутик не тільки захистить будинок від ударів блискавки, але і послужить відмінним засобом для виховання дружини. Тільки перед такою промовою обовязково переконайтеся, що молодий дружини з почуттям гумору все гаразд.

Які подарунки з міді доречно дарувати друзям
Друзі на семирічну річницю подружжя можуть подарувати їм будь мідні прикраси. Такі вироби з міді, як намисто, намисто, браслет, сережки, обруч або пояс, будуть подарунками подвійного призначення. З одного боку, вони мають естетичний і оригінальний зовнішній вигляд, а з іншого мають масу лікувальних властивостей. Справа в тому, що під час шкарпетки міді на тілі, в організмі відбувається налагодження обмінних і психічних процесів.

У звязку з тим, що якщо мідь сплавити з оловом, вийде бронза, то можете подарувати ювілярам набір з семи бронзових дзвіночків. Звичайно, мідні дзвіночки теж хороші, але бронзові дзвенять краще. Адже, як відомо, в Росії всі найважливіші події, в усі часи супроводжувалися дзвоном дзвонів, тому ви можете продовжити цю традицію і зробити її сімейної.

А чи знаєте ви, що деякі мінерали можна по праву назвати мідними, так як мідь в їх складі міститься у великій кількості. І один з таких мінералів малахіт. Тому цілком доречно буде подарувати на мідне весілля малахітову шкатулочку, вазочку, чашу, свічник, попільничку або інший сувенір.

Оригінальним подарунком, який ми ледве не випустили з уваги, може стати мідний семисвічник. Якщо такого ви не зможете знайти, то в якості альтернативного варіанту можна подарувати сім окремих свічників. Відмінним варіантом подарунка можуть стати і мідні підстаканники. Цілком доречно дарувати і мельхіорові столові прибори і посуд, так як мельхіор - це один із сплавів в якому бере участь мідь.

Ну, на цьому можна закінчити розбиратися з мідними подарунками і перейти до вовняним, адже мідне весілля називають ще й вовняний.

Вовняні подарунки
Шерсть відноситься до найдавніших матеріалами, з яких виготовлялася одяг. Тому, коли будете дарувати молодим на мідне весілля подарунок з вовни, Супроводьте його побажанням: Нехай ваші відносини будуть такими ж мякими і теплими ...

Що ж з вовняних речей доречно подарувати подружжю на мідне весілля? Основним, незмінним варіантом подарунка є, звичайно ж, вовняний одяг. Ви можете піднести в подарунок для чоловіка теплий шарф, а для дружини підходящий варіант це елегантна шаль. Такі подарунки вибрати дуже легко, адже вам не потрібно розбиратися в їх розмірах і фасонах. Крім того, буде не тільки оригінально, але і дуже практично, якщо ви піднесете в подарунок молодим яскраву коробку, всередині якої будуть знаходитися різнокольорові клубки вовняних ниток. Таким чином, дружина зможе звязати кожному члену родини по тепленькою вовняний дрібнички. Але, буде дуже добре, якщо в цю коробку ви покладете ще й спиці кілька книжок і журнальчиків з вязання.

Хочеться відзначити, що цілком доречним і навіть бажаним подарунком в цей день стане річ, яка призначається для дитини ювілярів. Адже це частково і його свято. Як правило, до сьомої річниці дитина у подружжя вже є, а можливо навіть і не один. Вибір одягу для дітей набагато різноманітніше і цікавіше. Ви можете піднести як подарунок симпатичний вязаний шерстяний костюмчик, вовняну курточку, носочки, шапочки і рукавиці. До речі не поганий ідеєю буде, якщо ви вирішите подарувати всій родині по теплих шкарпеточок, виконаним в єдиній кольоровій гамі. А якщо ви ще й звяжете їх самі, то цей подарунок буде просто безцінним.

Відмінним презентом на мідне весілля з розряду для сімї та для будинку є теплий вовняний плед. Він відмінно прикрасить кімнату і створить спільний тепле і затишне відчуття. Уявіть, як буде приємно молодій сімї зібратися в холодний зимовий вечір перед телевізором, накритися теплим пледом і відчути себе нескінченно щасливими. А для любителів читання відмінним варіантом стане плед з рукавами.

А як ви дивитеся на те, щоб подарувати подружжю на семирічну річницю килим. Можна купити як настінний, так і настінний килим. Такий подарунок, безсумнівно, обрадує подружжя, адже він виконує масу корисних функцій. Килими дають додаткове тепло дому, мають звукоізоляційні властивості і створюють гармонійний інтерєр. До того ж, підлогові килими особливо актуальні в тому випадку, якщо в сімї росте маленька дитина. Адже діти просто обожнюють грати прямо на підлозі.

Якщо ви хочете зробити незвичайний вовняний подарунок, то можете піднести подружжю живий клубочок. Подарунок у вигляді кошеня чи цуценя викличе масу захоплення і захоплення, як у дітей, так і у батьків. Але, тут звичайно краще заздалегідь переконатися в тому, що такий подарунок буде бажаним, а краще безпосередньо запитати у батьків, як вони поставляться до того, що ви принесете їх дітям кошеня чи цуценя.