• Новорічний солодкий подарунок

Цей солодкий новорічний подарунок із логотипом стане чудовим вибором для тих, хто любить справжній шоколадний смак. Усередині цього шикарного мішечка знаходяться 200 грамів французьких трюфелів, виготовлених за унікальним рецептом, що надає їм неповторного смаку і аромату.

Французькі трюфелі виготовляються з добірних інгредієнтів з додаванням справжнього какао-олії, що забезпечує ніжну текстуру цукерки. Ці чудові цукерки просто тануть у роті, залишаючи неповторний смаковий післясмак.

Крім того, на мішечок з цукерками кріпиться бирка з вітальним написом, який можна вибрати з нашого асортименту або зробити індивідуальний під ваш логотип.

Цей новорічний подарунок з логотипом стане чудовим вибором для бізнес-партнерів, клієнтів, колег та друзів. Ви можете використовувати цей подарунок як рекламну продукцію, на заходах, конференціях або роздавати як бонус своїм клієнтам та партнерам.

Не пропустіть можливість порадувати своїх близьких та бізнес-партнерів цим смачним та вишуканим новорічним подарунком з логотипом, який залишить незабутні враження.
Вага 200 р.
Розмір 19х17х8см

 
 

 

 

Новорічний солодкий подарунок

  • Артикул: 4778
  • 525 грн.